پرسش و پاسخ از شرکت طراحی و ساخت دکوراسیون منزل


۱- آیا وب سایت دکوراسیون داخلی منزل از شبکه های اجتماعی مثل تلگرام اینستاگرام و غیره استفاده میکند؟

در حال حاضر وب سایت دکوراسیون داخلی منزل تنها از شبکه ی اجتماعی تلگرام به آدرس https://telegram.me/decoration_house استفاده میکند و صفحات دیگر در دیگر شبکه های اجتماعی متعاقباً از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.

 

۲- نحوه ی ارتباط با سامانه چگونه است و چطور می شود که درخواست نیرو جهت اجرای تزیینات منزل کرد؟

سامانه دکوراسیون داخلی منزل با ایجاد نمایندگی ها در سراسر کشور قصد ایجاد ارتباط گسترده جهت خدمت رسانی مطلوب به هم وطنان عزیزمان دارد ولی جهت معرفی این نمایندگی ها و ارتباط با آنها وارد این سامانه شده و از بخش تماس با ما میتوانید با مدیر شرکت ارتباط برقرار کرده و بعد از راهنمایی و مشاوره در امر دکوراسیون و تزیینات منزل نماینده ی مربوطه را جهت مستقر شدن در محل معرفی میکند.

 

۳- با سلام بنده یک نصاب کفپوش لمینت و پی وی سی هستم آیا می توانم با این شرکت و سامانه همکاری کنم و نمونه کارهامو در این سامانه به نمایش بگذارم ؟

با سلام. بله . تمام همکارانی که دارای تخصص در زمینه ی خدماتی که این سامانه ارائه می دهد میتوانند با این شرکت همکاری نمایند و شرکت هم موظف است نمونه کارهای شما همکاران عزیز و تلاشگر را در این سامانه به معرض دید هم وطنان عزیزمان قرار دهد. البته همکاری منوط به تایید مدیر شرکت پس از اخذ صلاحیت می باشد.

 

۴- آیا شرکت تجهیزات دکوراسیون از قبیل پی وی سی ، قرنیز، پارکت هم می فرشد؟

شرکت دکوراسیون داخلی منزل فقط و فقط مجری طرح های دکوراسیون منزل با استفاده از متخصصین مجرب می باشد و تولید کننده ی محصولات تزییناتی نیست ولی با شرکت ها و برند های معتبری در این زمینه همکاری می کند که بهترین متریال و اجناس جهت اجرای پروژه را در اختیار ما با قیمت مناسب و ارزان قرار می دهند.